لیست هزینه وبسایت، لیست هزینه طراحی وب سایت، لیست هزینه طراحی وبسایت - خدمات طراحی سایت دیجیتالی

:: هزینه انواع طراحی سایت

اگر شغلی دارید یا محصولی دارید یا بلد هستید کاری انجام دهید ولی کسی کارها، محصولات و خدمات شما را در اینترنت نمی بیند، باید بگوییم که شغل شما هنوز سنتی است و از این فضای پردرآمد دیجیتال دور ماندید!

خدمات طراحی سایت دیجیتالی به شما کمک می کند تا بتوانید با داشتن یک وبسایت حرفه ای  کسب و کار خودتان را وارد اینترنت کنید تا مشتریان بیشتری شما را در گوگل پیدا کنند و درآمدتان چندین برابر شود.

:: هزینه های طراحی سایت 

در چه زمینه ای نیاز به وبسایت دارید؟

طراحی سایت شرکتی

مناسب شرکت ها و سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ

طراحی سایت شخصی

مناسب اشخاص برای معروف شدن و داشتن رزومه آنلاین

طراحی سایت فروشگاهی

مناسب فروش آنلاین محصولات و کالاهای فیزیکی و دیجیتال

طراحی سایت خبری

مناسب اطلاع رسانی ها، مجله های خبری و وبلاگ

:: امکانات و ویژگی ها

این موارد و خیلی امکانات دیگر در سایت شما پیاده سازی خواهند شد

رعایت اصول اولیه سئو

ریسپانسیو

پنل مدیریت فارسی و آسان

پشتیبانی رایگان یکساله

رعایت اصول امنیتی

 سرعت بارگزاری بالا

:: نمونه کارهای طراحی سایت

با کلیک روی هر کدام می توانید اطلاعات تکمیلی پروژه را ببینید.

.

هزینه سایت چقدر است؟ 

هزینه های مربوط به طراحی وب سایت، نگهداری وب سایت و بازاریابی وب سایت همگی بر هزینه کل یک وب سایت تأثیر می گذارند. عوامل مهم دیگر نوع وب سایت و اینکه آیا شما از یک سازنده وب سایت برای ساخت وب سایت خود استفاده می کنید یا یک طراح برای ایجاد یک سایت سفارشی استخدام می کنید.

عوامل دیگری نیز در هزینه سایت تاثیر گذارند که عبارتند از نام دامنه، گواهی SSL، میزبانی، سبک یا موضوع سایت، عملکرد تجارت الکترونیک، یکپارچه سازی پایگاه داده، اندازه وب سایت، طراحی واکنش گرا، رسانه های تعاملی و سیستم مدیریت محتوا است.

در ادامه با خدمات طراحی سایت دیجیتالی همراه باشید تا شما را این عوامل تاثیر گذار در هزینه سایت آشنا کنیم:

چه عواملی در هزینه های سایت تاثیر گذارند؟ 

اولین عامل در هزینه های سایت – پشتیبانی سایت:

بعد از سفارش طراحی سایت و انجام دادن تمامی مراحل و تحویل سایت به مشتری نوبت به پشتیبانی سایت می رسد. در صورتیکه کاربران بخواهند بعد از طراحی سایت از خدمات پشتیبانی بهره مند شوند باید مبلغ بیشتری پرداخت کنند که این موضوع نیز یکی از عوامل در افزایش هزینه های طراحی وب سایت وردپرس است. با در خدمات طراحی سایت دیجیتالی از پشتیبانی یکساله برخوردار شوید.

دومین عامل در هزینه طراحی یک سایت – امنیت: 

با پیشرفت فناوری، خطرات امنیتی جدیدتر و پیشرفته‌تر یکپارچگی وب‌سایت شرکت را به خطر می‌اندازد. از بدافزارها و ویروس ها گرفته تا برنامه های مخرب و تهدید هکرها، وب سایت ها باید از نقض امنیت جلوگیری کنند. برای کاهش پتانسیل تهدیدات مبتنی بر مرورگر، کسب‌وکارها باید گواهی‌های SSL را به وب‌سایت‌های خود اضافه کنند. اگر اطلاعات مشتری یا جزئیات پرداخت در حال پردازش باشد، این مهم‌تر است.

حفاظت از اطلاعات مشتریان شما یک نیاز اصلی GDPR است و داشتن یک وب سایت امن به آنها اطمینان می دهد و مشتریان بالقوه را تشویق می کند تا با شما همکاری کنند. با تمام این نکات رعایت امنیت یکی از موارد مهم در تعرفه طراحی سایت وردپرس می باشد.

سومین عامل در هزینه طراحی یک سایت – گزارش پیشرفت:

همانطور که از نام آن پیداست یک قابلیت پیشرفته بعد از سفارش طراحی سایت است که به شما امکان می دهد داده های عملکرد وب سایت و بازدیدهای خود را در زمان واقعی جمع آوری کنید. چنین گزارش‌های پیشرفته‌ای در زمان کافی برای تیم بازاریابی شما صرفه‌جویی می‌کنند و بینش‌های استراتژیک روشنی را در مورد اینکه چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند، ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، تیم بازاریابی شما برای رسیدن به آن نیازی به تکیه بر چندین ابزار ندارد زیرا این قابلیت می تواند خودکار باشد. با این حال، این فعال کردن این ویژگی ها در هزینه طراحی یک سایت موثر است.

چهارمین عامل در لیست هزینه طراحی وبسایت – نوع وب سایت: 

لیست تعرفه طراحی وبسایت در انواع شرکت های دیجیتال مارکتینگ و حتی افرادی که بصورت فریلنسری کار می کنند با توجه به نوع سایت متفاوت است. مثلا سایت های شخصی قیمت متفاوت ترین نسبت به سایت های شرکتی دارند. همچنین قیمت سایت های فروشگاهی به نسبت بالاتر از موارد قبلی است زیرا دارای امکانات بیشتری است. در نتیجه نوع سایت می تواند در قیمتهای طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.

پنجمین عامل در هزینه طراحی یک سایت – میزبانی یا هاستینگ:

شما می توانید در هاست خود فایل های سایتتان را قرار دهید. اگر می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید، باید هزینه میزبانی را بپردازید. میزبانی رایگان کیفیت خدماتی کاملی را ارائه نمی دهند. هزینه میزبانی سایت می تواند بر عهده مشتری یا کسی که سایت را طراحی می کند باشد که می تواند در هزینه سایت تاثیر گذار باشد. همچنین فضای هاست و مدت زمان تمدید نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه وبسایت است.

ششمین عامل در هزینه وب سایت – گواهی SSL:

SSL برای ایجاد امنیت و محافظت از اطلاعات حساس و شخصی که بین سرور و کاربر در حال تبادل است، طراحی شده است. در واقع گواهی SSL، یک گواهی دیجیتال است که هویت وب سایت را تأیید کرده و یک اتصال رمزگذاری شده را بین کاربران فعال می‌نماید. فعال کردن ویژگی SSL در هزینه طراحی سایت تاثیر گذار است.

هفتمین عامل در هزینه وب سایت – اندازه وب سایت:

با بالاتر رفتن کیفیت محتوای ارائه شده، هر ساله حجم متوسط صفحات وب افزایش می‌یابد، ولی توسعه‌دهنده حرفه‌ای کسی است که بتواند در عین حفظ کیفیت بالای محتوای وب‌سایت، حجم ان را کمینه نگه دارد. پایین نگه داشتن حجم سایت، قیمت طراحی سایت وردپرس یا برنامه نویسی شده نیز افزایش می یابد.

هشتمین عامل در هزینه وب سایت – نام دامنه وب سایت:

اینکه کاربری دامنه دارد یا خیر و یا از چه نوع پسوندی می خواهد برای دامنه خود استفاده کند در هزینه سایت تاثر گذار است. بعضی دامنه ها ارزانتر و بعضی ها گرانتر هستند. همچنین تمدید دامنه نیز در هزینه سایت تاثید گذار است.

نهمین عامل در هزینه های طراحی سایت سبک یا موضوع سایت:

دنیای طراحی وب سایت، دامنه موضوع‌های گسترده و متنوعی را در بر می‌گیرد و انواع مختلف وب سایت‌ها حاضر و آماده در اختیار کاربران اینترنت قرار دارند. هر چه موضوعات سایت جنرال تر باشد هزینه طراحی سایت نیز کاهش می یابد و هر چقدر موضوعات سایت خاص تر باشد پیچیدگی طراحی سایت افزایش می یابد و هزینه سایت افزایش می یابد.

دهمین عامل در هزینه های طراحی وب سایت – عملکرد تجارت الکترونیک:

تجارت الکترونیک به کلیه فرایند های خرید و فروش، انبارداری، تبادل محصول، خدمات ارائه محصول و فرایند اطلاع رسانی به کمک شبکه های اجتماعی و اینترنت گفته می شود. وب سایت مکانی است که شما در آن خدمات و محصولات خود را ارائه می دهید. نحوه طراحی تعیین می کند که بازدید کنندگان اینترنتی را به چه میزان به مشتری تبدیل می کنید. در صورتیکه سایت دارای امکانات تجارت الکترونیکی داشته باشد هزینه طراحی سایت افزایش می یابد.

یازدهمین عامل در هزینه های سایت – یکپارچه سازی پایگاه داده:

یکپارچگی داده‌ها در عملیات‌های پایگاه داده، در انبارداری خاص داده‌ها وبه‌طور کلی اطلاعات کسب و کار بسیار مهم است. یکپارچگی داده هادر پیروی از قوانین حاکم بر تمامیت داده هامهم است و باید داده‌ها با کیفیت بالا، صحیح، سازگار و در دسترس را تضمین کند و این مورد در هزینه سایت تاثیرگذار است.

دوزادهمین عامل در هزینه های سایت – سیستم مدیریت محتوا:

سیستم یا سامانه مدیریت محتوا (Content Management System که به اختصار CMS نامیده می شود) در تعریف ساده یک نرم‌افزار تحت وب به منظور ساخت، مدیریت، اصلاح، ویرایش و در نهایت انتشار محتوای دیجیتال اعم از متن، عکس، فایل صوتی یا ویدئویی و دیگر فرمت‌های فایل‌ها در وب‌سایت‌ها است.

سیستم مدیریت محتوا (CSM) برای موفقیت اکثر قریب به اتفاق وب سایت ها و اینترانت ها (شبکه های داخلی) حیاتی می باشد. با این وجود هنوز بسیاری از سازمان ها و شرکت ها با این تکنولوژی آشنایی کافی ندارند.

سیزدهمین بطور کلی CMS از دو عنصر تشکیل شده است:

برنامه کاربردی مدیریت محتوا (Control management applicant) که به اختصار CMS نامیده می شود و برنامه کاربردی تحویل محتوا (Control delivery applicant) که به اختصار CAD نامیده می شود.

عنصر CMA امکان ایجاد محتوا، اعمال تغییرات و حذف بخش خاصی از محتوای وب سایت، را بدون نیاز به تخصص خاص و امکانات فنی در زمینه وب، برای طراحی وب سایت فراهم می آورد. در نتیجه میتوان گفت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا برای ایحاد وب سایت ساده نیاز به آشنا به زبان های برنامه نویسی نبوده و حتی نیاز به آشنایی با زبان HTML (Hyper Text Markup Language) نیز نمی باشد. عنصر CDA، این اطلاعات را کامپایل نموده و از آن ها جهت آپدیت وب سایت استفاده می نماید.

اینکه شما از چه نوع cms استفاده می کند تاثیر بسزایی در هزینه سایت دارد. بهترین و به صرفه ترین و پرکاربردترین سی ام اس ساخت سایت وردپرس است.

چهاردهم عامل در هزینه های سایت – طراح سایت: 

اینکه طراح سایت شما چه کسی است در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار است. شرکت های خدمات طراحی سایت معمولا بخاطر هزینه هایی که دارند کمی گرانتر از فریلنسر ها هستند ولی هر کدام مزایا  و معایب خاص خودشان را دارند.

پانزدهم عامل در هزینه های سایت – طراحی ریسپانسیو سایت:

طراحی وب واکنشگرا یا ریسپانسیو رویکردی است که نشان می دهد طراحی و توسعه باید به رفتار و محیط کاربر بر اساس اندازه صفحه نمایش، پلت فرم و جهت گیری پاسخ دهد. این ویژگی شامل ترکیبی از شبکه‌ها و طرح‌بندی‌های انعطاف‌پذیر، تصاویر و استفاده هوشمندانه از پرسش‌های رسانه‌ای CSS است.

همانطور که کاربر از لپ تاپ خود به iPad سوئیچ می کند، وب سایت باید به طور خودکار برای تطبیق وضوح، اندازه تصویر و توانایی های اسکریپت تغییر کند و در همه اندازه ها بخوبی نمایش داده شود و قابل تغییر باشد. ریسپانسیو بودن در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار است.

شانزدهم عامل در لیست هزینه وب سایت – تولید محتوا: 

لیست هزینه طراحی سایت  بستگی به این دارد که بعد از طراحی می خواهید روی محتوای سایتتان هم کار کنید یا نه. یا مثلا در حین طراحی می خواهید عناوین، بنرها و متن درونی جذاب تر و دارای محتوای قوی تری باشد یا خیر؟ آیا می خواهید بازدید کننده را به سمت محتوای خاصی سوق دهید؟ در نتیجه بین محتوای اطلاعاتی که آگاهی ایجاد می‌کند، نوشتن محتوای جذاب که بتواند تاثیر بیشتری در کاربر داشته باشد تفاوت وجود دارد که همین باعث هزینه های بیشتری نیز می شود که در لیست هزینه طراحی سایت تاثیر گذار است.

هفدهم عامل در جدول هزینه طراحی سایت: چند زبانه بودن سایت:

ایجاد سایت چند زبانه، سایت چند زبانه وردپرس ، سایت دو زبانه ، سایت دو زبانه وردپرس با زبانهای مختلف روی هزینه سایت تاثیرگذارند. هر زبان که به سایت اضافه شود دارای قیمت جداگانه است و همچنین استراتژی پیاده سازی چندزبانه بودن اینکه در ساب فولدر اجرا شود یا در ساب دامنه نیز متفاوت است.

هجدهم عامل در لیست هزینه وب سایت – انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب:

انتخاب یک زبان برنامه نویسی برای کدنویسی سایت می تواند یکی از پردغدغه ترین مسائل افرادی که می خواهند یک وب سایت داشته باشند است. اکثر زبان های برنامه نویسی نتیجه یکسانی خواهند داشت ولی اینکه در چه زمانی مدرن تر و کارامدتر هست و خروجی بی باگی داشته باشتد و رفع باگ ها چقدر طول بکشد می تواند منجر به از دست دادن هزینه و انرژی زیادی شود و در کوتاه مدت ROI شما را پایین می آورد. در نتیجه انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای طراحی سایت در هزینه های سایت تاثیر گذار است.

نوزدهم عامل در لیست هزینه طراحی سایت – انتخاب یک شرکت مناسب برای خدمات طراحی سایت:

موارد زیادی برای قیمت گذاری طراحی، توسعه و ساخت یک وب سایت وجود دارد که تک تک این موارد نیاز به مشاوره دقیق، جمع آوری الزامات و تبدیل چشم انداز کسب و کار شما به واقعیت بزرگتر دارد. علاوه بر این، این توسعه باید مقیاس پذیر، انعطاف پذیر و انعطاف پذیر باشد تا بازده سرمایه گذاری شما را بهینه کند. چنین انتظاری را می توانید از خدمات طراحی سایت دیجیتالی داشته باشید.

بیستم عامل در هزینه طراحی سایت – تعداد افزونه های بکار رفته در سایت:

لیست قیمت وب سایت بشدت بستگی به تعداد افزونه هایی که قرار است برای کارایی بهتر سایت خریداری شود است. چه کسی می خواهد هزینه خرید افزونه ها را پرداخت کند؟ معمولا تیم یا طراحان سایت خودشان این هزینه را تقبل می کنند و در هزینه های کل سایت تاثیر می گذارند.

بیست و یکمین عامل در هزینه های سایت – پیچیدگی طراحی سایت :

شاید ناگفته نماند که هرچه طراحی وب سایت پیچیده تر باشد، ارزش ها و هزینه های سایت آن بیشتر خواهد بود. این مورد می تواند به تنظیمات صفحه، پیمایش سایت، طراحی برند، ابزارهای آنلاین و سبدهای خرید و … گسترش یابد.

بیست و دومین عامل در هزینه طراحی وبسایت – استفاده از فناوری های نوین:

فناوری اساسی که وب سایت بر اساس آن ساخته شده است قطعاً بر هزینه های طراحی وبسایت تأثیر می گذارد. در واقع وب سایت باید بتواند روی رایانه ها و دستگاه های تلفن بخوبی کار کند و اطمینان حاصل کند که هیچ عملکردی به خطر نمی افتد. اکنون اکثر فناوری‌ها می‌توانند وب‌سایت‌ها را برای کار با رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ، آی‌پد و تلفن‌های همراه و همچنین سیستم‌عامل‌ها و مرورگرهای مختلف تطبیق دهند و این مورد جزو قیمتهای طراحی وبسایت است.

بیست و سومین عامل در هزینه سایت – بهینه سازی موتورهای جستجو:

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو عمدتاً دو هدف را دنبال می کند. اولین هدف افزایش رتبه ارگانیک وب سایت خود در موتور جستجو مانند گوگل است و دومین مورد افزایش تعداد بازدید از وب سایت از طریق چنین رتبه بندی که بیشتر به سرنخ ها تبدیل می شود و منجر به فروش بیشتر می شود. سئو بعد از طراحی سایت در هزینه های سایت تاثیر گذار است و معمولا دارای پلن های جداگانه می باشد.

سوالات متداول در زمینه هزینه طراحی سایت: 

√ هزینه طراحی سایت ماهانه است یا سالانه؟ 

تمامی امکاناتی که برای طراحی سایت وردپرس در نظر گرفته می شود بصورت سالانه هستند و بعد از یکسال قابل تمدید هستند و می تواند توسط کاربر و طراح سایت توافق شود.

√ هزینه طراحی وبسایت در قرارداد ذکر می شود؟

بله تمامی هزینه های طراحی وبسایت در قرار داد با جزئیات ثبت می شود و در اختیار طرفین قرار می گیرد تا در صورت تغییر مشکلی بوجود نیاید.

هزینه انواع سایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی ۵ میلیون تومان است

  • هزینه انواع وب سایت شرکتی
  • هزینه انواع وبسایت شخصی
  • هزینه انواع طراحی سایت خبری
  • هزینه انواع طراحی وب سایت پزشکی
  • هزینه انواع طراحی وبسایت صنعتی
  • و …

دلیل مناسب بودن لیست هزینه سایت دیجیتالی چیست؟

اولین دلیل مناسب بودن لیست هزینه سایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

از ابتدا تا انتهای پروژه همراه شما خواهیم بود با طراحی وب سایت منحصر به فرد و متناسب با نیازهای شما با هزینه مناسب، بهترین نتیجه را در راستای هر چه بهتر دیده شدن فعالیت و برند شما به ارمغان می آوریم.

دومین دلیل مناسب بودن لیست هزینه سایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

مونه کارهای زیادی در زمینه طراحی سایت داریم که در قسمت نمونه کارها قابل مشاهده است. می توانید انها را نگاه کنید و سپس روی ما حساب کنید.

نمونه کارهای طراحی سایت زیادی داریم که در قسمت نمونه کار طراحی سایت وردپرس قابل مشاهده است. می توانید انها را نگاه کنید و سپس روی ما حساب کنید: نمونه کار طراحی سایت شخصی، نمونه کار طراحی سایت شرکتی، نمونه کار طراحی سایت خبری، نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی

سومین دلیل مناسب بودن لیست هزینه سایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

در مدت زمان مشخصی به شما تحویل داده می شوند. به طور یقین می توان گفت بر روی طراحی سایت شما انرژی گذاتشه می شود و در مدت زمان توافق شده کار  به شما تحویل داده می شود.

چهارمین دلیل مناسب بودن لیست هزینه وبسایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

برای هر حجم از شرکت ها کوچک، بزرگ و متوسط می توانید با هر قیمیتی اقدام به طراحی سایت نمایید . هزینه های طراحی وب سایت را می توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

پنجمین دلیل مناسب بودن لیست هزینه طراحی وب سایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

بعد از طراحی سایت از پشتیبانی یکساله برخوردار خواهید بود. یعنی بعد از ساخت تا یکسال هر ادیتی داشته باشید ما برای شما انجام می دهیم. بعد از یکسال مبلغی برای ادامه پشتیبانی از شما گرفته می شود.

ششمین دلیل مناسب بودن لیست هزینه طراحی وبسایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

اپدیت بودن و استفاده از تکنولوژی های مهم و روز دنیا برای طراحی سایت

هفتمین دلیل مناسب بودن لیست هزینه وبسایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

برای ادیت و اپدیت سایت با کمترین هزینه می توانید روی ما حساب کنید.

هشتمین دلیل مناسب بودن لیست هزینه طراحی وب سایت در خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

شراکت با خدمات طراحی سایت دیجیتالی برای نیازهای وب سایت شما، شما را در موقعیت منحصربفرد داشتن یک راه حل شروع تا پایان قرار می دهد و در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند.

خدمات طراحی سایت در گیلان (طراحی سایت در رشت) را با دیجیتالی تجربه کنید و و سفارش انواع وب سایت (سفارش طراحی سایت شرکتی با وردپرس، سفارش طراحی سایت شخصی وردپرس، سفارش طراحی سایت خبری وردپرس، سفارش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و …) خود را ثبت کنید.

در صورت توافق طراحی سایت،  قرارداد طراحی سایت و بعد از ان قرارداد خدمات پشتیبانی سایت با شما بسته خواهد شد.  شماره طراحی سایت : ۰۹۳۷۵۳۳۴۸۳۳

در صورت داشتن سوالات متداول طراحی سایت می توانید به این صفحه مراجعه کنید.