:: امکانات و ویژگی ها

این موارد و خیلی امکانات دیگر در سایت پیاده سازی شده است

 سرعت بارگزاری بالا

پشتیبانی رایگان یکساله

ریسپانسیو

رعایت اصول امنیتی

پنل مدیریت فارسی و آسان

رعایت اصول اولیه سئو

این نمونه کارها در چند بخش طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری و شخصی تقسیم بندی شده اند. با کلیک روی هر کدام می توانید اطلاعات تکمیلی پروژه را ببینید.

:: سوالات متداول درباره نمونه کارهای طراحی سایت 

با دیگران به اشتراک بگذارید

نمونه سایت چیست؟ 

به طور کلی متخصصان، آژانس ها، فریلنسرها و هنرمندان و خلاصه هر کسب و کاری برای نمایش کار خود به یک رسانه مهم و تاثیرگذار مانند وب سایت نیاز دارند. یک نمونه سایت می تواند فواید زیادی داشته باشد که در ادامه به انها اشاره می کنیم. در واقع نمونه سایت می تواند فضایی برای شما باشد که بتوانید خود و کارهایتان را به نمایش بگذارید، کارفرمایان را متحیر کنید و کار خود را بهتر جلوه دهید.

اهمیت نمونه کار سایت برای طراحان سایت: 

عصری که ما در آن زندگی می کنیم عصر دیجیتال است، در این عصر ارزش زمان بسیار بالا است و برای هر مشکلی راه حل دیجیتالی وجود دارد یا خواهد داشت. ریشه تمام کارهای دیجیتال مارکتینگ داشتن یک وب سایت است. برای داشتن یک وبسایت حرفه ای می توانید به طراحان سایت مراجعه کنید و کسی که وبسایتی طراح می کند باید دارای نمونه کار سایت زیادی باشد تا بتواند دیگران را متقاعد به ایجاد وبسایت کند.

گذاشتن نمونه کار در سایت می توانند مانند صفحات لینکدین، اینستاگرام، پینترست و فیس بوک برای اشتراک گذاری مناسب باشد. این شبکه های اجتماعی برای کارتان کافی و حرفه ای نیستند و بهتر است اول نمونه کار سایت اول در سایت قرار بگیرد سپس از آنجا به این صفحات اشتراک گذاری شود.

نمونه کار سایت می تواند نشان دهنده تجارب کاری گذشته، صلاحیت ها و مهارت های طراح باشد.

داشتن یک نمونه کار سایت می تواند درهای جدیدی را به روی فرصت های بی نظیر برای طراح باز کند.

با داشتن صفحه نمونه کار سایت طراح می تواند بهترین کار خود را به تمام دنیا نشان دهد.

داشتن نمونه کار سایت می تواند روی فکر مشتریان جدید تاثبر گذار باشد.

با چه ابزارهایی می توان اقدام به ایجاد نمونه سایت های حرفه ای کرد؟ 

 • WordPress.org
 • Web.com
 • Wix
 • WooCommerce
 • Shopify
 • Squarespace
 • Weebly

نکاتی برای ایجاد نمونه های سایت حرفه ای 

نمونه های سایت بهتر است ساده، مدرن باشند:

نمونه های سایت ساده و در عین حال مدرن کاربر پسند تر هستند زیرا همه کاربران می توانند براحتی با آنها ارتباط برقرار کنند و در آن پیمایش کنند و به هدفی که می خواهند برسند.

نمونه های سایت بهتر است دارای UI و UX خوبی باشند: 

کاربرانی که وارد هر وبسایتی می شوند در چند ثانیه وب سایت ها را نگاه می کنند و تصمیم می گیرند در وب سایت بمانند یا نه! اگر ui و ux نمونه های سایت خوب باشد کاربر در سایت می ماند و جذب می شود و وارد سایت رقیب نمی شود.

نمونه های سایت ویترین صاحب سایت هستند بهتر است خلاقانه و غیرتکراری باشند: 

برای افراد خلاق، نمونه های طراحی وب سایت شما بسیار مهم است. هر نمونه کار وبسایت، ویترین فروشگاه طراح است. آنچه در این صفحه به نمایش گذاشته می شود مهم و تاثیر گذار است و باعث می شود طراح به کارفرمایان، مشتریان و فرصت های بالقوه متصل شود.

نمونه های سایت باید خودشان حرفی برای گفتن داشته باشند: 

نمونه های سایت باید طوری باشند که مشتری با دیدن هر کدام متوجه کاربرد و موضوع سایت شود. این حس به مشتری این قدرت را می دهد تا به شما برای زدن نمونه طراحی وبسایت اعتماد کند.

ارزش کیفیت در نمونه های سایت مهمتر از کمیت است: 

هر طراح ممکن است نمونه های طراحی وبسایت زیادی داشته باشد ولی آیا همه آنها کاربر پسند هستند و کارایی خوبی دارند یا صرفا سایتی برای مشتری ساخته می شود و به عنوان نمونه های طراحی وبسایت در صفحه قرار می گیرد؟ همیشه کیفیت از کمیت برتری دارد. وقتی نمونه کار وب سایت دارای زیبایی و دارای کاربرد عالی و فول امکانات باشد باعث می شود مشتریان دیگری جذب کیفیت آن شوند. در واقع کیفیت می تواند نمونه کار وب سایت میتواند تضمینی برای جذب مشتریان باشد ولی کمیت نمی تواند تضمینی برای جذب مشتری بیشتر باشد.

نمونه های طراحی وبسایت بهتر است ریسپانسیو(Responsive) باشند: 

وبسایتی که در همه صفحات نمایش موبایل، تبلت و … بخوبی نمایش داده می شود یعنی ریسپانسیو (Responsive) است. اکثر مردم از سایر دستگاه های هوشمند بجز وبسایت وارد گشت و گذار در وب سایت ها می شوند. پس بهتر است نمونه های طراحی وبسایت همگی ریسپانسیو باشند تا هر کاربری با هر دستگاهی بتواند وارد ان شود.

نیازی نیست همه نمونه های طراحی وبسایت را برای نمایش قرار داد: 

اگر نمی‌خواهید در آینده روی نمونه کار وب سایت خاصی کار کنید، بهتر است این نمونه کار وبسایت را در نمونه کار خود به نمایش ندهید.

نمونه کار وب سایت باید دارای سرعت بالا باشد: 

نمونه های طراحی وبسایت

صفحات نمونه کار وب سایت  دارای کال تو اکشن (Call To Action) باشند: 

اگر سایتی چیزی از بازدیدکنندگان نپرسد، مطمئناً هیچ کاری انجام نخواهند داد. حتی سایت‌های اطلاعاتی از بازدیدکنندگان می‌خواهند مقالاتی را بخوانند و به اشتراک بگذارند، شرکت را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنند، فایلی را دانلود کنند، به لیست‌های پستی بپیوندند یا درباره سازمان اطلاعات بیشتری کسب کنند. در نتیجه هر صفحه از نمونه های طراحی وبسایت بهتر است کال تو اکشنی داشته باشد و ارتباط بین سایت و کاربر حفظ شود.

هر نمونه کار وبسایت بهتر است سئو محور باشد: 

ساختن یک نمونه کار وبسایت زیبا که استفاده از آن آسان باشد کافی نیست. وبسایت نیاز به کسب ترافیک دارد. در غیر این صورت، این همه تلاش در طراحی، UX و توسعه محتوا بیهوده خواهد بود. صدها قانون و دستورالعمل برای بهینه سازی موثر موتور جستجو وجود دارد که بهتر است در این مورد با متخصصین سئو مشورت شود.

در نمونه کار وبسایت تعامل با کاربر آسان باشد: 

راه های ارتباطی با سایت مانند شماره تلفن، شماره همراه، ایمیل، رسانه های اجتماعی و یک فرم تماس برای ارتباط با کاربران ضروریاست. قرار دادن نقشه گوگل هم یک امتیاز محسوب می شود. مهمتر از همه، اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات به راحتی در یک صفحه تماس در دسترس باشند.

از عکس های مناسب برای شاخص نمونه کار وبسایت استفاده شود: 

در ازائه نمونه کار طراحی سایت از تصاویر انتزاعی تر و فریبنده تر مانند عکاسی، تصویرسازی یا برندسازی زشت یا کپی استفاده نشود تا همه چیز به صورت واقعی نشان داده شود. این تصاویر نشان‌دهنده محتوای پروژه هستند.

نمونه کار وبسایت باید مقیاس پذیر و قابل توسعه باشد: 

نمونه کار وب سایت باید زیرساخت کافی برای پشتیبانی از وب سایت و بازدیدکنندگان آن را در آینده داشته باشد. یک وب سایت باید بتواند به تعداد بازدیدکنندگان بالقوه پاسخگو شود. نه تنها رابط کاربری وب سایت باید مقیاس پذیر باشد، بلکه پایگاه داده پشتیبان، API ها و سرویس ها نیز باید مقیاس پذیر باشند.

چرا هر نمونه وب سایت نباید مشابه نمونه وبسایت دیگری باشد؟ 

در صورتیکه نمونه وب سایت یک طراح مشابه نمونه وب سایت طراح دیگر باشد کاملا غیر حرفه ای بنظر خواهد رسید و حس اعتماد به برند دوم کم می شود و همچنین در واقع حق طراح اول پایمال خواهد شد. برای طراحی ui وبسایت اصلا نیاز به این کار نیست که بخواهید از نمونه وب سایت دیگری استفاده کنید. برای گرفتن ایده کافی است سری به سایت هایی که تمپلت می فروشند مانند تم فارست بزنید تا بتوانید نمونه وبسایت های جدید و در عین حال جذاب بزنید.

کپی رایت (حق چاپ) به معنای ایجاد توازن بین حقوق نویسندگان (خالق یک اثر) و حقوق عمومی برای استفاده از اثر بدون کسب مجوز یا پرداخت حق امتیاز است. تحت قانون کپی رایت، نویسندگان حق دارند با استثنائاتی که طبق قانون مجاز است، استفاده از آثار خود را کنترل کنند. اگر استفاده عموم از چنین استثنائاتی فراتر رود می‌تواند منجر به پرداخت خسارت نقدی (مسئولیت مدنی) و/یا زندان (مسئولیت کیفری) شود.

بر اساس این قوانین از طراحان سایت انتظار می‌رود برای ایجاد نمونه وبسایت از ترکیب عناصر و خلاقیت‌های بصری نمونه وبسایت های دیگر استفاده کنند، تا خطرات ریسک کپی رایت در طراحی سایت کاهش یابد.

برای ایجاد نمونه وب سایت از قالب های آماده استفاده نکنید، شبیه بودن قالب سایت شما به سایر سایت هایی که از این قالب های رایگان استفاده کرده اند، موضوع غیرقابل اجتنابی خواهد بود و این مسئله برندینگ دیجیتال شما را مورد هجمه های بسیاری قرار خواهد داد.

رایج‌ترین مشکلی که بسیاری از طراحان برای ایجاد نمونه وبسایت با آن روبرو می‌شوند مربوط به تصاویری است که در طرح های خود استفاده می‌کنند. خیلی از افراد با سرچ در گوگل تصاویر را پیدا کرده و بدون توجه به قوانین کپی رایت ان را در نمونه سایت خود اپلود می کنند. در صورتیکه استفاده از آنها به عنوان بخشی از طرح بندی به طور حتم نقض محسوب می‌شود. برای جلوگیری از این کار می‌توان به سایت‌هایی که فایل‌های رایگان را به طراحان ارائه می‌دهند مراجعه کرد.

لوگوی گرافیکی معمولاً به عنوان یک اثر هنری اصلی محافظت می‌شود. یکی از بزرگ‌ترین نقض‌های کپی رایت توسط طراحان سایت بهره‌گیری از لوگوی سایت‌های دیگر است که با ایجاد تفاوت ناچیزی سعی دارند لوگو را منحصر به فرد و شخصی‌ سازی شده جلوه دهند.

مالک اصلی سایت چه کسی است؟

حتی اگر شما مالک نام دامنه یا محتوای سایت خود باشید، حقوق مالکیت طراحی سایت و عناصر موجود در آن ممکن است به صورت جداگانه در اختیار سازنده باشد. در این صورت، مجوز ضمنی و غیر انحصاری برای استفاده از سایت و عناصر موجود در آن به شما داده می‌شود. اگر طراح یا شخص ثالث دیگری را برای طراحی و ایجاد سایت استخدام کرده‌اید، ممکن است حق چاپ را برای سایت شما داشته باشد، در غیر این صورت حق کپی رایت به او تعلق دارد. در اصل مشتری فقط مجوز استفاده از سایت (به طور ضمنی یا غیر) را دریافت می‌کند. این بدان معناست که مشتری نمی‌تواند بدون رضایت طراح سایت هیچ تغییری در سایت ایجاد کند.

هر نمونه طراحی سایت معمولا شامل چه صفحاتی است؟ 

نمونه طراحی سایت حتما باید دارای یک صفحه Home باشد. این صفحه اولین صفحه ای است که کاربران با وارد کردن نام دامنه در مرورگر یا سرچ در اینترنت با آن مواجه می شوند و آنقدر باید دارای سرعت بالا و زیبا  و کارآمد باشد که کاربر را زیر 30 ثانیه اول جذب کند تا کاربر از سایت بیرون نرود. در غیر اینصورت به سایت دیگری خواهد رفت و مشتری رقیب شما خواهد بود.

نمونه طراحی سایت باید دارای صفحه خدمات یا محصولات باشد، جنس این صفحه می تواند از برگه یا دسته بندی محصولات یا حتی خود محصولات باشد که شامل همه محصولات یا خدمات سایت خواهد بود.

نمونه طراحی سایت شرکتی معمولا دارای صفحه سفارش پروژه هستند. در این صفحه معمولا توضیحاتی همراه با یک فرم برای گرفتن سفارش وجود دارد که مشتری می تواند آن فرم را پر کرده و برای صاحب سایت ارسال کند.

نمونه طراحی سایت معمولا دارای صفحه درباره ما است. داشتن یک صفحه درباره منحصر به فرد و واضح که پس زمینه، توانایی‌ها، نقش کنونی و تجربیات قبلی‌تان را نمایش دهد بسیار عالی است. بگذارید شخصیت‌تان به چشم بیاید و کارهای‌تان به یاد ماندنی باشند.

نمونه طراحی سایت معمولا دارای صفحه تماس با ما است. در این صفحه فرم، نقشه، اطلاعات تماس شامل شماره تلفن، شماره موبایل، آدرس، آدرس ایمیل، لینک شبکه های اجتماعی و خلاصه هر موردی که باعث ارتباط کاربر با شما شود وجود خواهد داشت.

داشتن نمونه طراحی وب سایت چه کمکی به طراحان سایت می کند؟ 

داشتن نمونه طراحی وب سایت کمک می کند تا بتوان مشتری های زیادی را جلب کرد که این باعث افزایش طراحی سایت و در نهایت درآمدزایی می شود.

داشتن نمونه طراحی وب سایت کمک می کند تا کارفرمایان بیشتری با خلاقیت و مهارت های طراح آشنا شوند و این باعث جلب مشتری می شود.

داشتن نمونه طراحی وب سایت باعث ایجاد یک رزومه قوی می شود که هر کسی از دیدن انها می تواند اعتماد کند.

داشتن نمونه طراحی وب سایت و سئو کردن آن باعث می شود د صفحات برتر گوگل ظاهر شد و رتبه گرفت و در نتیجه نمونه کارها به مخاطبان گسترده تری خواهد رسید.

وب سایت های نمونه کارها راهی عالی برای نمایش تجربه شما هستند.  داشتن نمونه سایت طراح را حرفه ای تر جلوه می دهد.

داشتن نمونه سایت این امکان را به طراحان می دهد که کار خود را به راحتی با کارفرمایانی که می خواهند برای آنها کار کنند به نمایش و به اشتراک بگذارند.

خیلی از طراحان سایت که در همین زمینه کار می کنند و یا تازگی شروع به طراحی وب سایت کرده اند دوست دارند نمونه سایت ها را ببینند و از آنها برای کار خود الهام بگیرند.

داشتن نمونه سایت باعث می شود از دیگر رقبا جلو زد و یک مزیت رقابتی برای بدست آوردن مشتریان بیشتر ایجاد نمود.

داشتن یک نمونه طراحی وب سایت در مورد برند و تجربه خود، راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود با دیگران است.

وقتی صحبت از اعتماد به کسی می شود، در مقایسه با کسی که فقط ادعا می کند این کار را کرده است، در حالت ایده آل به کسی اعتماد خواهید کرد که قبلا چیزی خلق کرده است. همچنین فردی که در چنین زمینه ای نوشته های گسترده ای داشته باشد نسبت به دیگران از اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود. در مورد داشتن نمونه کار سایت هم همینطور است. هرچقدر نمونه کار  های سایت بیشتر باشد، اعتماد ها بیشتر خواهد بود.

برای موفقیت در بازار کار رقابتی امروز، داشتن نمونه کار طراحی سایت قوی آنلاین ضروری است. نمونه کارهای طراحی سایت می تواند به ایجاد اعتبار و اعتماد به مهارت های طراح کمک کند.

با داشتن نمونه طراحی سایت طراح در صنعت خود نامی برای خود دست و پا خواهد کرد و بسیاری او را به خوبی خواهند شناخت.

داشتن نمونه طراحی سایت به طراح کمک می کند تا افرادی که مایل به همکاری هستند آشنا شود و در نتیجه پروژه های بیشتری بگیرد.

اگر یک کارفرما لینک وب سایت را در امضا یا رزومه یا سایت های دیگر ببیند، احتمالاً روی آن کلیک می کند تا ببیند چه چیزی ساخته شده است. در نتیجه صفحه نمونه طراحی سایت می تواند به کارفرما کمک کند تا با کارهای شما آشنا شود و به مشتری تبدیل شود.

داشتن نمونه طراحی سایت برای قرار دادن سایت های ایجاد شده یک راه عالی برای حرفه ای جلوه دادن کار و برند و راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود با دیگران است.

طراح می تواند نمونه سایت خود را تغییر دهد و موارد جدید را جایگزین کند. در واقع با کلیک یک دکمه، می توان محتوا، ویدیوها، کپی و تصاویر موجود در نمونه کار آنلاین خود را تغییر داد.

چرا وردپرس چند زبانه پیشنهاد می شود؟ 

وردپرس به شما اجازه می دهد تا یک سایت دو زبانه یا سایت چند زبانه به نزدیک به ۷۰ زبان مختلف ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Polylang، Weglot یا WPML را نصب کنید یا از TranslatePress استفاده کنید تا به راحتی کل وب سایت وردپرس خود را از جمله پست ها، صفحات، برچسب ها، دسته ها را به هر تعداد زبانی که دوست دارید ترجمه کنید. با ایجاد سایت دو زبانه وردپرس ، سایت چند زبانه وردپرس می توانید فعالیت ها و خدمات و محصولات شما را به صورت بین المللی به دیگران نمایش دهید.

نمونه طراحی وبسایت چه کمکی به افرادی که نیاز به وب سایت دارند (مشتری ها) می کند؟ 

هر مشتری دوست دارد قبل از اینکه سفارش طراحی سایت بدهد، بتواند تحلیلی از اینکه نمونه سایت خودش چه شکلی می شود داشته باشد. بنابراین برگه نمونه طراحی وبسایت یک صفحه ضروری در سایت است و باعث می شود مشتری نمونه طراحی وبسایت ها را مشاهده کند و به مشتری بالقوه تبدیل شود و همین باعث سفارش شود.

نمونه طراحی وبسایت به مشتری کمک می کند تا بتواند مهارت ها و دستاوردهای طراح را مشاهده کند و با قابلیت اطمینان و اعتماد کامل اقدام به سفارش کند.

نمونه طراحی وبسایت به مشتری کمک می کند تا بتواند به طراح بفماند که چه نوع وبسایتی می خواهد و یا دوست دارد سایتی مشابه کدام مورد داشته باشد.

نمونه طراحی وبسایت به مشتری کمک می کند تا بتواند بصورت 24 ساعته به آنها دسترسی داشته باشد یا بتواند آنها را با کسی برای انتخاب طرح مورد دلخواهش به اشتراک بگذارد.

مشاهده نمونه های سایت به مشتری کمک می کند تا از برند طراح آشنا شود. این برند طراح را از دیگران متمایز می کند و سبک منحصر به فرد او را به نمایش می گذارد.

اصولا مردم دیرتر به کسب و کارهای مجازی اعتماد خواهند کرد. زمانی که به آنها چندین نمونه وبسایت نشان دهید، بهتر محصول را ارزیابی می کنند و در نتیجه در خرید خود مصمم تر خواهند شد.

نکاتی که باید برای گذاشتن نمونه کارهای سایت به آن توجه کرد:

 • نمونه کارهای سایت باید شامل محتوای مختلفی باشد که مهارت ها و علایق طراح را نشان دهد. برای مثال، می‌توان عکس‌هایی از سایتها، پست‌های وبلاگ درباره تجربیات، یا ویدیوهایی از صحبت‌ها درباره علایق اضافه کرد.
 • در نمونه کارهای سایت بهتر است از تصاویر و ویدیوهای باکیفیت و همچنین توضیحات واضح و مختصر از نمونه کارهای سایت درج شود.
 • اطمینان حاصل شود که هر چیزی که در صفحه نمونه کارهای سایت قرار داده می شود، در تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی سازگار باشد.
 • نمونه کارهای سایت حتما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند تا افراد بیشتری ان را ببینند و با مهارت ها و تخصص طراح آشنا شوند.
 • هر چقدر برای بهتر کردن نمونه کارهای سایت وقت بیشتری گذاشته شود، افراد بیشتری آن را دوست خواهند داشت و این انرژی با بدست اوردن مشتری ها ی جدید جایگزین خواهد شد.
 • تمامی نمونه کارهای سایت دارای تم یکجور باشند تا هر کسی انها را در اینترنت و یا سایر شبکه های اجتماعی دید سریع تحلیل کند که همه مهارت های یک نفر یا یک برند است.
 • همچنین مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمونه کارهای سایت شما به طور منظم به روز می شود تا مشتریان و کارفرمایان بالقوه بتوانند آخرین نمونه کارهای سایت شما را ببینند.

در چه زمینه هایی می توان نمونه کار طراحی وبسایت ایجاد کرد؟ 

نمونه سایت وردپرس، نمونه سایت فروشگاهی، نمونه سایت سفارشی، نمونه سایت اختصاصی، سفارش طراحی وبسایت با وردپرس سایت شرکتی، نمونه سایت صنایع کشاورزی، نمونه سایت شیشه، درب و پنجره، مونه وب سایت ورزشی، نمونه وب سایت آموزشی، نمونه وب سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری، نمونه وب سایت آرایشگاهی، نمونه وب سایت شخصی، نمونه وب سایت املاک، نمونه وب سایت خدماتی، نمونه وب سایت تجهیزات ورزشی، نمونه وب سایت صنعت مبلمان، نمونه وب سایت مذهبی، نمونه وب سایت تجهیزات تراشکاری، نمونه وب سایت جوش و برش، نمونه وب سایت تغذیه و سلامت، نمونه وب سایت مجموعه ورزشی، نمونه وب سایت مهد کودک، نمونه وب سایت کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی، نمونه وب سایت بورس و بیمه، نمونه طراحی سایت الکترونیک، نمونه طراحی سایت صنعت ساختمان، نمونه طراحی سایت فرش دستباف، نمونه طراحی سایت دام و طیور، نمونه طراحی سایت کاغذ کف پوش و موکت و فرش ماشینی، نمونه طراحی سایت چای و قهوه، نمونه طراحی سایت غلات؛ آرد و نان، نمونه طراحی سایت بیسکویت، شیرینی و شکلات، نمونه طراحی سایت محیط زیست، نمونه طراحی سایت آسانسور، نمونه طراحی سایت تور و گردشگری، نمونه طراحی وب سایت بین المللی، نمونه طراحی وب سایت پزشکی، نمونه طراحی وب سایت لوازم خانگی، نمونه طراحی وب سایت آموزشگاهی، نمونه طراحی وب سایت سازمانی، نمونه طراحی وب سایت تولیدی، نمونه طراحی وب سایت پوشاک، نمونه طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی، نمونه طراحی وب سایت صنعتی، نمونه طراحی وب سایت حمل و نقل، نمونه طراحی وب سایت صرافی، نمونه طراحی وب سایت سازمانی، نمونه طراحی وب سایت صنایع دستی، نمونه طراحی وب سایت چند زبانه، نمونه کار سایت آرایشی بهداشتی، نمونه کار سایت بازرگانی، نمونه وبسایت ابزار فروشی، نمونه وبسایت تأسیسات، نمونه وبسایت موسسه زبان، نمونه وبسایت بازسازی ساختمان، نمونه وبسایت حقوقی، نمونه وبسایت سنگ های ساختمانی، نمونه وبسایت لوازم ساختمانی، نمونه وبسایت تجهیزات آشپزخانه، نمونه وبسایت بانک اطلاعاتی، نمونه وبسایت چاپ و تبلیغات، نمونه وبسایت فرهنگی و هنری، نمونه وبسایت دامپزشکی، نمونه وبسایت گروه مهندسین، نمونه وبسایت نمایشگاه ماشین

چگونه در ارائه نمونه کار طراحی وبسایت به مشتری اعتماد او را جلب کنیم؟ 

قبل از اینکه نمونه کار طراحی وبسایت ( سفارش طراحی سایت شرکتی، سفارش طراحی سایت شخصی، سفارش طراحی سایت خبری، سفارش طراحی سایت فروشگاهی و … ) را به مشتری نمایش دهید، ابتدا با او صادق باشید که همین صداقت مهمترین اصل در فروش است. وقتی کاربر احساس کند صداقت دارید بهتر از هر کس دیگه کار خود را به شما می سپارد حتی اگر هیچ نمونه کار طراحی وبسایت از شما نبیند!

به عنوان مثال می‌توانید به کارفرمای خود بگویید که می‌توانید به کسب‌وکار او کمک کنید؛ یا هنگامی که می‌خواهید تعرفه طراحی سایت خود را اعلام نمایید، بهتر است قبل از آن ذکر کنید که ابتدا شخصیت طرف مقابل و کمک به او برای شما اهمیت دارد تا مشتری احساس نکند هدف شما صرفا پول گرفتن است. همچنین اگر مشکلی پیش آمده و نمی‌توانید پروژه را فعلا انجام دهید، صادقانه با مشتری خود صحبت کنید؛ جواب ندادن به تماس‌ها و پیام‌های او باعث بی اعتمادی و لطمه به کسب و کار شما خواهد شد.

درباره نمونه کارهای طراحی وب سایت خدمات طراحی سایت دیجیتالی: 

اولین ساخت نمونه کارهای طراحی وب سایت با خدمات طراحی سایت دیجیتالی:

تیم حرفه ای و متخصص دیجیتالی به عنوان یک آژانس خدمات طراحی سایت پیشرو در زمینه ایجاد نمونه کارهای طراحی وب سایت و همه منظوره، از ابتدا تا انتهای پروژه شما را همراهی خواهد کرد و با طراحی وب سایت منحصر به فرد و متناسب با نیازهای شما با قیمت مناسب، بهترین نتیجه را در راستای هر چه بهتر دیده شدن فعالیت و برند شما به ارمغان می آورد.

دومین دلیل نمونه کارهای طراحی وب سایت با خدمات طراحی سایت دیجیتالی:

قیمت نمونه کارهای طراحی وب سایت دیجیتالی با توجه به امکاناتی که برای وبسایت شما فراهم می کند ارزان است.

تعرفه طراحی سایت در آژانس های دیجیتال مارکتینگ یا کار با افراد فریلنسری با توجه به امکاناتی که برای سایت شما قرار می دهند متفاوت است. هزینه طراحی سایت های ما در اینجا با توجه به امکاناتی که برای وبسایت شما فراهم می کنم ارزان است. قیمت های طراحی سایت را می توانید اینجا مشاهده کنید: قیمت طراحی سایت ودپرس، هزینه طراحی سایت وردپرس، تعرفه طراحی سایت وردپرس

سومین دلیل ساخت وب سایت های خبری با خدمات طراحی سایت دیجیتالی:

ساخت وب سایت های وردپرسی خبری دارای پشتیبانی یکساله هستند. یعنی بعد از ساخت تا یکسال هر ادیتی داشته باشید ما برای شما انجام می دهیم. بعد از یکسال مبلغی برای ادامه پشتیبانی از شما گرفته می شود.

چهارمین دلیل ایجاد نمونه کارهای وبسایت با خدمات طراحی سایت دیجیتالی:

امکان ساخت نمونه کارهای وبسایت برای هر حجم از شرکت ها کوچک، بزرگ و متوسط وجود دارد.

پنجمین دلیل ساخت نمونه کارهای وبسایت با خدمات طراحی سایت دیجیتالی:

ساخت نمونه کارهای وبسایت در مدت زمان مشخصی به شما تحویل داده می شوند. به طور یقین می توان گفت بر روی طراحی سایت شما انرژی گذاتشه می شود و در مدت زمان توافق شده کار به شما تحویل داده می شود.

ششمین دلیل ساخت نمونه کارهای وبسایت با دیجیتالی:

نمونه کارهای وبسایت زیادی داریم که در قسمت نمونه کارها قابل مشاهده است. می توانید انها را نگاه کنید و سپس روی ما حساب کنید.

هفتمین دلیل ایجاد نمونه کارهای وب سایت با دیجیتالی:

یک تیم حرفه ای که می توانید به آن اعتماد کنید. شروع یک پروژه وب سایت جدید با شرکتی که نمی شناسید می تواند واقعاً دلهره آور باشد. از کجا می دانید که ما خوب هستیم؟ چگونه می دانید که می توانید به ما اعتماد کنید؟ از آنجایی که ما به صورت مجازی کار می کنیم، می توانیم با مردم در سراسر کشور کار کنیم و انجام می دهیم.

هشتمین دلیل ساخت نمونه کارهای وب سایت با دیجیتالی:

بعد از ساخت نمونه کارهای وب سایت می توانید سئو سایتتان را به ما بسپارید. در اینصورت همه چیز بر اساس اصول سئو برای سایتتان پیاده سازی می شود. رتبه بندی سایت در گوگل تاثیر زیادی در جذب ورودی و دریافت کلیک کاربران دارد.

نهمین دلیل ساخت نمونه کارهای وب سایت با دیجیتالی:

مرجع تخصصی طراحی وب سایت دیجیتالی تلاش می کند تا با تعاملاتی که با کارفرما برقرار کند، الگوها و چهار چوب ذهنی او را بشناسد. این موضوع می تواند بر روند طراحی سایت اثر بگذارد و در پایان رضایت کارفرما را به همراه داشته باشد.

دهمین دلیل نمونه کارهای وب سایت با دیجیتالی:

قبل، در حین و بعد از ساخت نمونه کارهای وب سایت این فرصت را دارید تا با ما در تعامل باشید و بتوانید نیازهایتان را به ما بگویید تا ما با توجه به نیازهای شما و تجربیات خودمان بهترین وب سایت ها را به شما ارائه کنیم.

دلایل ایجاد نمونه کارهای طراحی وبسایت و قرار دادن آنها در این صفحه از Digitalii: 

 • جذب مشتریان بیشتر بعد از مشاهده نمونه کارهای طراحی وبسایت
 • ثبت سفارش از راه های مختلف ارتباطی بعد از دیدن نمونه کارهای طراحی وبسایت
 • برند شدن در زمینه نمونه کارهای طراحی وبسایت
 • معرفی ایده ها و مهارت های تخصصی به دیگران
 • دیده شدن بیشتر دز موتور جستجوی گوگل از طریق سئو سایت (SEO)
 • اشتراک گذاری نمونه کارهای طراحی وبسایت به دیگران
 • بدست آوردن حس اعتماد به ما با دیدن هر نمونه کار طراحی وبسایت
 • و…

نمونه کارهای طراحی سایت زیادی داریم که در صفحه نمونه کار طراحی سایت وردپرس می توانید آنها را مشاهده کنید: دسته بندی نمونه کارها: نمونه کار طراحی سایت شخصی، نمونه کار طراحی سایت شرکتی، نمونه کار طراحی سایت خبری، نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی

خدمات طراحی سایت در گیلان (طراحی سایت در رشت) را با دیجیتالی تجربه کنید. بعد از طراحی می توانید از خدمات پشتیبانی سایت ما بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه سوالات طراحی سایت مراجعه کنید. شماره تلفن طراح سایت : ۰۹۳۷۵۳۳۴۸۳۳